Primăria Comunei Petricani organizează interviu de recrutare pentru ocuparea unui post temporar vacant

Primăria Comunei Petricani organizează interviu de recrutare pentru ocuparea unui post temporar  vacant, astfel:

Expert mediatizare, ca urmare a aprobarii spre finantare a proiectului ”Cresterea calitatii vietii prin masuri de sprijin socio-economice a comunitatii marginalizate Tolici, Comuna Petricani-Neamt” Cod MySMIS 2014: 103049.

Termenul limita de depunere a dosarelor pentru interviu este luni 23.08.2017, ora 16:00.

Conditii specifice pentru participare la interviu:

• studii superioare;
  • experienta profesionala specifica minim 6 luni;
  • cunostinte de operare computer si utilizare Microsoft Office, nivel mediu;
  • abilitatile, calitatile si aptitudinele necesare: capacitate de organizare, capacitate de munca in efort prelungit, abilitati de comunicare, lucru in echipa, spirit de initiativa.

Dosarul pentru interviu va cuprinde urmatoarele documente

– CV (in format Europass);

– Diplome, certificate, adeverinte, care sa ateste informatiile prezentate in CV, referitoare la conditiile de studii si experienta profesionala.

Procedura de selectie se va desfasura prin analiza dosarului si interviu in data de 24.08.2017 ora 10.00.

Pentru informatii suplimentare

relatii la tel: 0742886935, e-mail : primariapetricani@yahoo.com