Primăria Comunei Petricani organizează interviu de recrutare pentru ocuparea a doua posturi temporar vacante

Primăria Comunei Petricani organizează interviu de recrutare pentru ocuparea a doua posturi temporar  vacante, astfel:

Manager proiect si Expert tehnic constructii de reabilitare si extindere, ca urmare a aprobarii spre finantare a proiectului ”Cresterea calitatii vietii prin masuri de sprijin socio-economice a comunitatii marginalizate Tolici, Comuna Petricani-Neamt” Cod MySMIS 2014: 103049.

Termenul limita de depunere a dosarelor pentru interviu este 23.11.2017, ora 16:00.

Conditii specifice pentru participare la interviu:

studii universitare de licenta absolvite cu diploma

– Peste 10 ani experienta specifica – pentru ocuparea functiei de Manager Proiect

– Minim 6 luni experienta specifica – pentru ocuparea functiei de Expert tehnic constructii de reabilitare si extindere

Dosarul pentru interviu va cuprinde urmatoarele documente

– CV (in format Europass)

– Diplome, certificate, adeverinte, care sa ateste informatiile prezentate in CV, referitoare la conditiile de studii si experienta profesionala

Procedura de selectie se va desfasura prin analiza dosarului si interviu in data de 24.11.2017 ora 10.00.

Pentru informatii suplimentare

relatii la tel: 0742886935, e-mail : primariapetricani@yahoo.com